SPA
LT | EN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPA
2013-07-22
Veiklą pradeda Lietuvos medicinos turizmo paslaugų klasteris, reklamuosiantis mūsų medicinos paslaugas užsienyje ir jas parduosiantis užsieniečiams. Pradėti ketinama nuo dviejų Rusijos regionų.

Asociacija „Lietuvos medicinos turizmo klasteris“ (LMTK) įregistruota pačioje gegužės pabaigoje. Laimutis Paškevičius, LMTK valdybos pirmininkas ir vykdomasis direktorius, pasakoja, kad šiuo metu klasteris vienija 18 narių, tarp jų kelios medicinos paslaugų ir odontologijos įstaigos, diagnostikos, reabilitacijos centrai, 3 medicinos SPA paslaugų teikėjai, 3 viešbučiai, 2 turizmo operatoriai, 1 universitetas. „Esame atviri ir naujiems nariams, kurie sugalvotų prie mūsų prisijungti“, – sako klasterio vadovas.

Pasak p. Paškevičiaus, klasteris įsteigtas kaip darinys, per kurį Lietuvos medicinos turizmo asociacija „Medicinos Lietuva“ plėtos rinkodaros veiklą kitų šalių rinkose.

Klasteris dirbs ranka rankon su Medicinos asociacija, ši spręs sveikatos turizmo aplinkos gerinimo problemas Lietuvoje, o klasteris užsiims rinkodara – reklamuos ir parduos Lietuvos sveikatos turizmo produktus užsienio rinkose, vilios medicinos turistus į mūsų šalį.

  Klasteris jau pateikė paraišką Lietuvos verslo plėtros agentūrai gauti ES paramą medicinos turizmo paslaugų eksportui plėtoti pagal klasteriams skirtą priemonę.

Jei bus skirta parama, klasterio rinkodaros biudžetas dvejiems metams sudarys apie 1,4 mln. Lt, iš jų apie 700.000 Lt – paramos lėšos ir dar 700.000 Lt – narių lėšos.

Pašnekovas pabrėžia, kad į klasterį jo nariai žiūri ne kaip į projekto veiklą tiems dvejiems metams, kol būtų skiriama ES parama. „Mūsų tikslas – kad įmonės, kurios gauna ES fondų paramą klasterio veiklos pradžiai, ateityje galėtų tą veiklą toliau tęsti jau savo lėšomis“, – sako p. Paškevičius.

Informaciją pateikė: www.verslozinios.lt

Griežtai draudžiama HORECAGURU.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti HORECAGURU.LT kaip šaltinį.
Vardas:
Vertinimas:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentaras:
 
Vartotojų sritis
Renginių ir parodų kalendorius
<< Rugsėjis 2017 >>
PATKPnŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Paieška
  kontaktai   |   reklama   |   taisyklės