SPA
LT | EN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HORECA asociacijos
2010-01-22
 

Apie asociaciją

NSA veiklą pradėjo vykdyti 2007 m. Asociacijos steigimą paskatino SPA temos aktualumas Lietuvos rinkai. Vis labiau besivystanti SPA kryptis sveikatinimo industrijoje Lietuvoje nėra aiškiai apibrėžiama ir suvokiama. Nėra susiformavusių esminių SPA principų.

Nacionalinė SPA asociacija siekia tapti pagrindine organizacija, kurios nuomonė butų vertinama ir kuri stipriai įtakotų SPA rinkos raidą šalyje.

Nacionalinė SPA asociacija atkakliai atstovauja ir gina savo narių interesus (kurie neprieštarauja tarpusavio asociacijos narių susitarimams ir gali teigiamai paveikti SPA rinką Lietuvoje) įvairiose instancijose (tiek verslo, tiek ir valstybinėse).


Asociacijos tikslai/uždaviniai


Pagrindiniai asociacijos tikslai:

  1. Šviesti Lietuvos visuomenę apie tai, kas yra Spa, kokios Spa tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje, populiarinti Spa filosofiją, kaip gyvenimo būdą ir neatsiejamą laimingo žmogaus sampratos dalį.

  2. Vienyti ir koordinuoti narių veiklą bei bendradarbiavimą, užtikrinant pasikeitimą informacija tarp narių, atstovauti jų teises valstybinėse institucijose.

  3. Teikti nariams išsamią informacinę medžiagą apie Spa rinką (atlikti tyrimus apie Spa rinkos tendencijas pasaulyje, Europoje, Baltijos šalyse ir Lietuvoje) ir organizacinę/informacinę pagalbą kvalifikacijos kėlimo srityje.

  4. Sukurti ir įdiegti Spa paslaugų tiekėjų standartizavimo sistemą Lietuvos Respublikos įstatyminėje bazėje.

  5. Atidžiai sekti narių reklamos ir viešųjų ryšių veiklą, nustatyti konkurencinius konfliktus, kurie gali kilti dėl reklamos, komunikavimo ir viešųjų ryšių. Aiškiai apibrėžti reklamos ir komunikavimo taisykles, kad nekiltų konfliktų ar nesklandumų tarp narių ar kitų juridinių asmenų dėl reklamos pateikimo rinkoje. 


Narystė asociacijoje


NSA nariais gali tapti tik profesionalūs SPA centrai, kurių įstojimui į asociaciją turi pritarti NSA Taryba.

Metinis narystės mokestis juridiniams asmenims – 1000 Lt.Narystės privalumai
(kokia nauda nariui iš dalyvavimo asociacijoje?)

– Apibendrinta SPA sektoriaus finansinė informacija (nuo š.m. rugsėjo 1 d.);

– Darbo pasiūlymai (nuo š.m. rugsėjo 1 d.);

– Galimybe pigiau dalyvauti įvairiuose projektuose (mokymai, katalogų leidyba, įvairūs konkursai, masažistų čempionatai);

– Žinomumas, netiesioginė reklama;

– Ryšių praplėtimas.


Asociacijos įstatai


 http://www.spa-asociacija.lt/catview/category/apie/istatai
Kontaktai


Nacionalinė SPA asociacija

Vytenio g. 9/25, LT-03113 Vilnius

Tel. 8 613 70431

Faks. (8 5) 249 7478 

www.spa-asociacija.lt

info@spa-asociacija.ltGriežtai draudžiama HORECAGURU.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti HORECAGURU.LT kaip šaltinį.
Vardas:
Vertinimas:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentaras:
 
Vartotojų sritis
Renginių ir parodų kalendorius
<< Rugsėjis 2017 >>
PATKPnŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Paieška
  kontaktai   |   reklama   |   taisyklės