SPA
LT | EN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HORECA naujienos
2011-07-29
Nuo rugpjūčio 1 d. pradeda galioti "dviejų datų taisyklė" - verslą reglamentuojantys teisės aktų pokyčiai įsigalios du kartus per metus.

Šiemet nauji verslą reglamentuojantys teisės aktai įsigalios lapkričio pirmąją, su pakeitimais ūkio subjektai gali susipažinti ne vėliau kaip nuo rugpjūčio pirmosios.

„Visi verslą reglamentuojantys poįstatyminiai teisės aktai įsigalioja du kartus per metus, tai yra lapkričio 1 dieną arba gegužės 1 dieną. Priminsiu, kad iki šiol teisės aktai paprastai įsigaliodavo po to, kai buvo paskelbiami „Valstybės žiniose“, tai yra 108 kartus, tiek, kiek kartų išeidavo „Valstybės žinios“, - sako Rimantas Žylius, ūkio ministras.

Anot ministro, tai leis verslo įmonėms lengviau pasiruošti pokyčiams.

„Pasikeitimas ypatingai svarbus smulkiajam verslui, tai yra tam verslui, kuris negali nusisamdyti teisininkų, kurie nuolatos stebėtų teisės aktų pokyčius, - sako jis. - Likus trims mėnesiams iki lapkričio 1 d., tai yra rugpjūčio 1 d., Ūkio ministerijos puslapyje bus paskelbti visi teisės aktai, kurie įsigalios lapkričio 1 d.“

Jei teisės aktas bus priimamas ir paskelbiamas likus mažiau nei trims mėnesiams iki jo įsigaliojimo, pavyzdžiui, vėliau nei rugpjūčio 1 d., jis gali įsigalioti ne anksčiau nei gegužės 1 d.

„Dviejų datų taisyklė“ nustatyta 2010 m. spalį Vyriausybės nutarimu.

 

Informaciją pateikė: www.vz.lt

Griežtai draudžiama HORECAGURU.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti HORECAGURU.LT kaip šaltinį.
Vardas:
Vertinimas:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentaras:
 
Vartotojų sritis
Renginių ir parodų kalendorius
<< Gruodis 2017 >>
PATKPnŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
Paieška
  kontaktai   |   reklama   |   taisyklės   Interneto svetainių kūrimas: ITGroup.lt