SPA
LT | EN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HORECA naujienos
2010-03-25
Verslininkai konferencijoje galės ne tik išgirsti konkurencingumo ekspertų iš Didžiosios Britanijos ar Prancūzijos įžvalgas, bet ir užsiregistruoti nemokamai lyginamajai analizei (ang. benchmarking). Renginys balandžio 7 d. vyks viešbutyje ,,Reval Hotel Lietuva“.

„Ši konferencija dar viena „Konkurencingumo centro“ iniciatyva. Neseniai dešimčiai įmonių nemokamai pasiūlėme įsidiegti ES aplinkosaugos ir audito sistemą EMAS, o dabar 200 įmonių gali sužinoti, kaip atrodo Lietuvos ir užsienio konkurentų kontekste, išryškinti stipriausias ir silpniausias sritis bei tobulintinus dalykus“, - pasakoja projektą įgyvendinančios įstaigos „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

Renginyje bus išsamiai paaiškinta, kaip vykdoma „Konkurencingumo centro“ inicijuota įmonių lyginamoji analizė: kokius veiksmus įmonėms reikės atlikti, kokią informaciją surinkti ir pateikti, kad galėtų gauti individualią lyginamosios analizės ataskaitą. Nemokama analizė bus atlikta 200 įmonių, iš kurių atrinktoms 60-čiai kvalifikuoti konsultantai padės sudaryti individualius konkurencingumo didinimo planus, taip pat bus suteikta finansinė parama jų įgyvendinimui.

Konferencijoje dalyvaus Ūkio ministras Dainius Kreivys, lyginamosios įmonių analizės ekspertas, „Winning Moves Ltd“ direktorius Mark Modena pristatys „Benchmarking Index“ teikiamas galimybes, „Ernst&Young“ partneris iš Prancūzijos Marc Lhermitte – konkurencingumo vystymo Europoje kryptis, dr. Rimantas Rudzkis ir dr. Robertas Jucevičius įvertins ir apžvelgs atskirų Lietuvos ūkio sektorių konkurencingumo lygį, Lietuvos įmonių naudojamas konkurencingumo didinimo priemones. Renginyje taip pat „Baltic Management Institute“ dėstytojas Saulius Adomaitis supažindins su konkurencingumu Lietuvos įmonėse, o Konkurencingumo centro priemones pristatys sertifikuoti „Benchmarking Index“ sistemos lyginamosios analizės konsultantai Vaidotas Lenktys ir Mantas Litvinas.

Dalyvauti norinčios įmonės kviečiamos registruotis iki balandžio 2 d. užpildant anketą (su nuoroda „Konferencija“) ir atsiunčiant ją el. paštu konkurencingumas@enterpriselithuania.com arba faksu (8-5) 212 0160. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis telefonu (8-5) 264 9076.

Daugiau informacijos apie projektą bei registracijos forma internete: http://www.verslolietuva.lt/lt/Konkurencingumas.html


„Konkurencingumo centras (1 etapas)“ yra VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ ir UAB „Ernst & Young Baltic“ įgyvendinamas projektas. Jo tikslas - sukurti ir įgyvendinti funkcionuojančią kompleksinę konkurencingumo vertinimo ir stebėjimo sistemą, leisiančią vertinti Lietuvos atskirų įmonių konkurencingumo situaciją (lygį), nustatyti ir šalinti įmonių konkurencingumą vietinėje ir tarptautinėje rinkose galimai mažinančias priežastis bei šio projekto pabaigoje pateikti siūlymus, kaip užtikrinti šios konkurencingumo centro veiklos tęstinumą.

Projektas „Konkurencingumo centras“ iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Struktūrinių fondų lėšomis.

Informaciją pateikė: www.ukmin.lt

 

Griežtai draudžiama HORECAGURU.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti HORECAGURU.LT kaip šaltinį.
Vardas:
Vertinimas:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentaras:
 
Vartotojų sritis
Renginių ir parodų kalendorius
<< Sausis 2018 >>
PATKPnŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Paieška
  kontaktai   |   reklama   |   taisyklės   Interneto svetainių kūrimas: ITGroup.lt