SPA
LT | EN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nacionalinė vyndarių asociacija


      NACIONALINĖ VYNDARIŲ ASOCIACIJA
Apie asociaciją


       2006.07.05  nedidelė grupelė vyndarių įkūrė nacionalinę vyndarių asociaciją. Pati idėja įkurti asociaciją, kilo bendraujant nedideliame rate vyndarių. Daugkartinių susitikimų metu buvo aptariami naminio vyno gamybos receptai, dalijamasi patirtimi sprendžiant vyno gaminimo nesklandumus. Degustuojant galėjome palyginti savos gamybos naminio vyno kokybę su kitų vyndarių pagamintu vynu. Norėjosi sužinoti, kokios klaidos buvo daromos gaminant vyną ir kaip jų išvengti, kad ateityje nebepasikartų. Tik palyginus savos gamybos vyną su kitų pagamintu vynu ir išgirdus kitų nuomonę, gali pasidaryti gerą, kokybišką vyną.

 


Asociacijos tikslai/uždaviniai


 NACIONALINĖ VYNDARIŲ ASOCIACIJA ( NVA )tai ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas koordinuoti asociacijos narių veiklą atstovauti asociacijos narių interesams ir juos ginti ar tenkinti kitus viešuosius interesus.

 


Narystė asociacijoje


Į Asociaciją įstojama pateikus prašymą Asociacijos tarybai, o juridiniam asmeniui ir nutarimą (protokolo išrašą) apie pageidavimą tapti Asociacijos nariu. Narystė Asociacijoje neriboja atskirų jos narių veiklos, jei ši veikla nėra nukreipta prieš Asociaciją. Iš Asociacijos išstojama atsiskaičius su ja už turtinius įsipareigojimus. Jeigu dėl nario išstojimo Asociacija negali vykdyti prisiimtų įsipareigojimų, išstojantysis privalo kompensuoti dėl to atsirandančius Asociacijos nuostolius arba baigti vykdyti įsipareigojimus.

Susirinkimo nutarimu Asociacijos narys gali būti pašalintas iš Asociacijos, jeigu nevykdo įsipareigojimų ar kitaip pažeidžia įstatus arba pasibaigus nustatytam terminui, ilgiau kaip du mėnesius, nesumoka nario ar kitų mokesčių bei tikslinių mokėjimų. Pašalintam arba išstojusiam iš Asociacijos asmeniui nario mokestis ir kiti tiksliniai mokėjimai negrąžinami.

 


Narystės privalumai
(kokia nauda nariui iš dalyvavimo asociacijoje ?)

        Bendraujant nedideliame vyndarių rate, ne visuomet rasdavome atsakymus į iškilusius klausimus. Todėl ir kilo idėja įkurti nacionalinę vyndarių asociaciją, kuri suvienytu visus Lietuvos vyndarius į organizaciją. Asociacijoje platesniu mastu dalijamasi patirtimi, sprendžiami iškilę klausimai vyndarystės srityje, naujos pažintys su bendraminčiais iš kitų miestų, šalių. Mes kviečiame visus pradedančius, mėgėjus bei profesionalius vyndarius papildyti mūsų gretas ir būti aktyviais asociacijos nariais. 

Asociacijos įstatai

http://www.nva.lt/pictures/istatai.pdf
Kontaktai


el.paštas: nva@info.lt

tel. / fax  8-45843422  ,  tel. 8-68611912               

web svetainės adresas: http://www.nva.lt 
Vartotojų sritis
Renginių ir parodų kalendorius
<< Rugsėjis 2017 >>
PATKPnŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Paieška
  kontaktai   |   reklama   |   taisyklės